Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Motobraucēju sezonas atklāšanā slēgs satiksmi 11. novembra krastmalas posmā

Saistībā ar motosezonas atklāšanas pasākumiem no piektdienas pulksten 22 līdz sestdienas pulksten 22 slēgs transportlīdzekļu satiksmi 11. novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, informē Rīgas dome.
Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana šajā ielas posmā būs liegta jau piektdien pulksten 20. Aizliegums neattiecas uz transportlīdzekļiem ar speciālām caurlaidēm.

Sestdien no pulksten 13 līdz 14 notiks motobraucēju parādes brauciens šādā maršrutā: brauciena sākums pie tirdzniecības centra “Mols” (Krasta iela 46), pagrieziens pa kreisi uz Krasta ielu, pa Dienvidu tiltu, Ziepniekkalna ielu, Mūkusalas ielu, Kuģu ielu, Trijādības ielu, Raņķa dambi, Balasta dambi, Vanšu tiltu, Krišjāņa Valdemāra ielu, Kalpaka bulvāri, Pulkveža Brieža ielu, Hanzas ielu, Eksporta ielu, 11. novembra krastmalu.

Parādes brauciena maršrutā un to šķērsojošajās ielās tiks ierobežota un nepieciešamības gadījumā slēgta transportlīdzekļu satiksme. Sabiedriskā transporta satiksme tiks regulēta vai slēgta atbilstoši nepieciešamībai.

(L)

(Visited 22 times, 1 visits today)
(Visited 22 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *