Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Nordea mobilā lietotne tagad piedāvā arī bezmaksas automātiskos paziņojumus

Šī gada sākumā Nordea klienti tika iepazīstināti ar jaunu mobilo bankas pakalpojumu lietotni, kas piedāvā vēl ērtākus un uzticamākus bankas pakalpojumus atjaunotā, mūsdienīgā dizainā. Tagad lietotni papildina ilgi gaidītā bezmaksas automātisko paziņojumu funkcija privātpersonām.

Jaunā automātisko paziņojumu iespēja ļauj klientiem, kuri lieto Nordea mobilo lietotni, saņemt viedtālruņos bezmaksas paziņojumus gan par aktivitātēm savā Nordea kontā/-os, gan brīdinājumus un informāciju par bankas piedāvājumiem. Klienti jebkurā laikā var viegli aktivizēt vai atslēgt paziņojumu saņemšanu, ieejot lietotnes sadaļā “Uzstādījumi”.

“Aktuālākā tiešsaistes aptauja* uzrāda, ka 62% lietotāju Baltijā vēlētos mobilajā viedtālrunī saņemt automātiskos paziņojumus par ienākošajiem un izejošajiem maksājumiem. Līdz ar to, man ir liels prieks šodien klientiem piedāvāt unikālo bezmaksas jauno pakalpojumu, kas ir viens no Nordea mobilās lietotnes stūrakmeņiem. Apmaksāti rēķini, apstrādāti maksājumi vai saņemta alga – mūsu klienti turpmāk var iegūt vēl lielāku kontroli pār savām finansēm,” saka Jānis Paksis, Digitālo bankas produktu pakalpojumu attīstības daļas vadītājs Baltijas valstīs.

Automātiskie paziņojumi iekļauj:

  • Paziņojumu par visiem ienākošajiem maksājumiem kontā;
  • Paziņojumu par izejošajiem maksājumiem, kas pārsniedz klienta noteiktu limitu;
  • Paziņojumu, ja konta bilance samazinās zem klienta noteiktā limita;
  • Nordea piedāvājumus (piemēram, jaunas kampaņas, produkti);
  • Nordea brīdinājumus (piemēram, Internetbankas / bankomātu pieejamību, izmaiņas darba laikos u.c.).

Kā aktivizēt automātiskos paziņojumus?

Vispirms nepieciešams lejupielādēt mobilās lietotnes jaunāko versiju Apple App Store vai Google Play lietotņu veikalos. Tālāk, lai aktivizētu automātiskos paziņojumus, jāatver sadaļu “Uzstādījumi” un jāizvēlas automātisko paziņojumu iespēja. Kad funkcija aktivizēta, klients var izvēlēties, kādus paziņojumus vēlas saņemt savā viedtālrunī. Paziņojumu funkcija ir pieejama iPhone un Android viedtālruņu lietotājiem, kuri ir uzstādījuši un lieto Nordea mobilo bankas pakalpojumu lietotni.

Svarīgi atcerēties, ka pavisam drīz, sākot jau no 1. aprīļa, mobilā bankas pakalpojumu lietotne darbosies tikai tiem klientiem, kuri lietos jaunos autentifikācijas rīkus – Nordea kodu lietotni un jauno Kodu kalkulatoru. Vairāk par jaunajām autentifikācijas metodēm lasi http://kodi.nordea.lv

 

(L)

(Visited 26 times, 1 visits today)
(Visited 26 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *