Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Notiks pirmais papildinātās un virtuālās realitātes hakatons Latvijā

Šonedēļ, 28. – 30. aprīlī, Vidzemes Augstskolā (ViA) norisināsies pirmais papildinātās un virtuālās realitātes kakatons Latvijā, ko sadarbībā ar augstskolu rīko divi jauni startapi – “Overly” un “Anatomy Next”.
Hakatons ir 48 stundu pasākums ar mērķi pulcēt cilvēkus ar dažādām pieredzēm, lai radītu jaunus produktus vai risinājums. Iesaistīties aicināti programmētāji, grafiskie dizaineri, 3D mākslinieki, vizionāri un visi, kuriem interesē papildinātās un virtuālās realitātes tehnoloģijas, portālam “Delfi” skaidro “Overly” pārstāvji.

Dalībniekiem, kā sola pasākuma organizētāji, būs iespēja strādāt ar starptautiski pazīstamo mentoru Trondu Nilsenu no Sietlas, ASV. Kā mentori piedalīsies arī Ainārs Kļaviņš un Gatis Zvejnieks no “Overly”, pētnieks Arnis Cīrulis, Reinis Znotiņš no “Anatomy Next”, Kaspars Auzarējs-Auzers no “Accenture”, Rainers Selvets no “World3D”, Artjoms Batogovskis no “VRNet.io”, Tsutomu Komori no “”BENE ASIA CAPITAL” un “Margrave Technologies” dibinātājs Ričards Beilijs. Labākās idejas autori saņems arī balvu 500 eiro apmērā.

(L)

(Visited 8 times, 1 visits today)
(Visited 8 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *