Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Notikusi 2018. gada Kia Stinger pasaules debija

Ziemeļamerikas Starptautiskajā autošovā – notikumā, kurā ierasti dominē ASV auto kompāniju jaunumi, Kia Motors Amerika (KMA) piesaistīja sev visu uzmanību, izrādot pilnībā jauno 2018. gada Kia Stinger. Piecu pasažieru universālais sporta sedans, kas radīts, lai pārdalītu segmentu, ko šobrīd ieņēmuši Eiropas autoražotāji, solās būt augstākā snieguma spēkrats kompānijas vēsturē, tas sakņojas pārliecinošā Kia Motors kvalitātē un uzticamībā. Šī gada otrajā pusē Stinger tiks laists pārdošanā ASV, piedāvājot dažādas dzinēju un piedziņas konfigurācijas, kā arī luksusa papildaprīkojumu. Cenas tiks pavēstītas, nākot tuvāk auto izlaišanas datumam.
“Neraksturīgi jebkuram citam Kia pirms šī, Stinger mums ir bijusi īsta sapņu mašīna, un Detroitā šis sapnis ir kļuvis par realitāti pēc apņēmības pilniem gadiem un smaga darba, kurā bijuši iesaistīti gan dedzīgu dizaineru grupa, gan inženieri un vadošie darbinieki no visas pasaules,“ teica Orts Hedriks (Orth Hedrick) KMA Produktu plānošanas viceprezidents. “Gan pašos GT konceptauto pirmsākumos, gan uzlabojumu un pārveidojumu gados leģendārajā Nurburgringas aplī katra vissīkākā Stinger detaļa ir bijusi ievērības cienīga, un rezultāts ir vienkārši satriecošs.”
Pārliecinoši atpazīstamu kā tiešu koncepta evolūcijas versiju, pilnībā jauno 2018. gada Kia Stinger dizainu pārraudzīja Pīters Šreijers (Peter Schreyer), Kia Motors galvenais dizaina nodaļas vadītājs un viņa talantīgo dizaineru komanda Frankfurtē. Spēkrata braukšanas un vadības attīstīšana noritēja Alberta Bīrmana (Albert Biermann), Kia transportlīdzekļu pārbaudes un izcila snieguma nodaļas vadītāja un viņa Korejas inženieru grupas vadībā, kā arī sarežģītajā Nurburgringas sacīkšu aplī.
Bet kas gran turismo (Grand Touarer (GT) itāļu valodā) padara patiesi izcilu? Šis jautājums bija pirmsākumā vairākus gadus garam ceļojumam, kas aizsākās 2011. gadā, kad Frankfurtes Auto izstādē pirmo reizi tika prezentēts GT konceptauto. Lai gan ikvienai Kia dizaina idejai ir mērķis, GT konceptauto daudzi uztvēra kā nerealizējamu sapni, ko atļāvies masu produkciju ražojošs zīmols. Bet GT uzšķīla tādas aizrautības dzirksteles, izraisot īstu ugunsgrēku pašā organizācijā, kas nākamajos piecos gados ļāva fantāzijai kļūt par realitāti.

(L)

(Visited 13 times, 1 visits today)
(Visited 13 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *