Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Opera ietver Facebook Messenger un WhatsApp pārlūka pamata funkcijās

Opera galddatoru tīmekļa pārlūks iekļāvis pamata iespēju klāstā vairākus ļoti bieži izmantotus tīmekļa servisus – Facebook Messenger, WhatsApp un Telegram. Tie visi atverami atsevišķās cilnēs, lai būtu ērtāk izmantojami.

Tādējādi Opera ļauj lietotājam iztikt bez speciālu lietotņu uzstādīšanas galddatorā. Pievienoti pat speciāli īsceļi, lai lietotājam atvieglotu pieeju tik populārajiem saziņas servisiem. Opera iekļāvusi arī pogu kombināciju, kas ļauj ērti un ātri pārvietoties starp atvērtajām cilnēm, lai priekšnieks nemanītu tavu jauno līgaviņu, jo pievienota arī ātra iespēja ievilkt attēlu datnes tieši saziņas servisos no darbvirsmas.

Opera pavisam nesen iepazīstināja ar jaunas idejas tīmekļa pārlūku Neon. Pagaidām Opera nodēvējusi Neon par tīmekļa pārlūka konceptu, tomēr Neon ir strādājošs, to vari lejupielādēt un izmēģināt Windows datoros. Neon izmanto to pašu Blink dzini, kas darbina citus Opera pārlūkus.

Neon izkārto ekrānā burbuļu veidā iecienītākās tīmekļa lapas ātrākai piekļuvei pie informācijas, turklāt tas viss norit virs darbvirsmas, nevis atsevišķā logā. Katrs pats var iecienītāko lapu burbuļus pārvilkt pa darbvirsmu, lai tie neaizsedz ikonas.

(L)

(Visited 14 times, 1 visits today)
(Visited 14 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *