Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Par aptuveni 15% “Maxima Latvija” veikalos pieaudzis pieprasījums pēc produktiem veģetāriešiem un vegāniem

Kopš gada sākuma, kad lielākajos “Maxima Latvija” veikalos tika izveidoti speciāli plaukti ar veģetāriešu un vegānu pārtikas produktiem, pieprasījums pēc šiem produktiem  pieaudzis par aptuveni 15%. Līdz ar to uzņēmums paplašinājis gan sortimentu, gan veikalu skaitu, kuros pieejami šie produkti.

Līdz šim veģetāriešu un vegānu īpašie pārtikas produktu plaukti bija izveidoti “Maxima Latvija” veikalos Rīgā, K.Ulmaņa gatvē 88a un Slokas 115, bet šobrīd šāda veida plaukti ar produktiem pieejami arī veikalos Rīgas centrā – Pulkveža Brieža ielā 7, Ģertrūdes ielā 33/35 un Matīsa ielā 23. Tāpat šie pārtikas produkti veģetāriešiem un vegāniem pieejami internetveikalā e-maxima.lv

“Ja gada sākumā populārākie produkti šajā kategorijā bija kviešu nageti, sojas deserti ar vīģēm vai zemenēm un ķirbju sēklu krēms, tad tagad pēdējās nedēļās stabilu pirmo vietu pēc pārdošanas apjomiem ieņēmis vegānu siers. Toties sojas deserti joprojām ir TOP3 produkti, bet internetveikalā e-maxima.lv klienti visvairāk iecienījuši tofu pastētes. Savukārt līdz ar jūnija sākumu iedzīvotāji iepirkumu groziņos arvien biežāk liek dārzeņu burgerus, barbekjū izlases, kā arī dažādas mērcītes, ko baudīt piknikos,” stāsta “Maxima Latvija” komercdirektors Viktors Troicins.

“Ņemot vērā veģetāriešu un vegānu produktu popularitāti un pieprasījuma pieaugumu, esam iecerējuši šos produktus piedāvāt arvien plašākā skaitā “Maxima Latvija” veikalu,” turpina V.Troicins.

Vegānu un veģetāriešu pārtikas produktu sortimentā šobrīd “Maxima Latvija” piecos veikalos ir dažādas sojas desas, kviešu nageti, tofu deserti un pastētes, sojas deserti un dzērieni, krēmi, kūkas, dažādi sieri, saldējumi, barbekjū izlases, mērces, dārzeņu burgeri un cīsiņi.

Informācija iegūta SIA “Maxima”

(Visited 14 times, 1 visits today)
(Visited 14 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *