Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Par sešiem miljoniem eiro pārbūvēs Centrāltirgus pagrabus un kanālmalu

Līdz 2020. gada pavasarim plānots attīstīt un revitalizēt Rīgas Centrāltirgus degradēto teritoriju – pagrabu daļu zem paviljoniem un kanālmalu, portālam “Delfi” pavēstīja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.
Rīgas Centrāltirgus kvartāla degradētās teritorijas revitalizācijas 1. kārtas projekts paredz pārbūvēt Centrāltirgus degradēto teritoriju – pazemes pilsētu (pagrabu daļu zem paviljoniem) aptuveni divu hektāru platībā, kanālmalu un Centrāltirgus ielu.

Plānota Centrāltirgus zivju, sakņu, gastronomijas, piena un gaļas paviljonu pagrabstāvu un savienojošo tuneļu vienkāršota atjaunošana, Centrāltirgus teritorijas kanālmalas pārbūve no Maskavas ielas līdz Prāgas ielai un no Prāgas ielas uz Gogoļa ielas pusi un Centrāltirgus ielas, kā arī lietus ūdens kanalizācijas sistēmas pārbūve.

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S) uzsvēra, ka Centrāltirgus daļā pie pilsētas kanāla nākamo gadu laikā tiks veikta vērienīga rekonstrukcija, kas pēc “Rail Baltica” projekta laikā plānotās dzelzceļa uzbēruma nojaukšanas ļaus šai teritorijai kļūt par daļu vecpilsētas.

“Gar kanālu būs veloceliņš, tiks izveidota jauna kuģīšu un laivu piestātne, gājēju pāreja Vecrīgas virzienā,” minēja Ušakovs. Pagrabu atjaunošana ļaus radīt jaunas darbavietas, viņš piebilda.

(L)

(Visited 11 times, 1 visits today)
(Visited 11 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *