Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Par What Car? Gada Auto 2017 kļūst 5.sērijas BMW

Londonā notikušajā 40.gadskārtējā What Car? balvu pasniegšanas ceremonijā par 2017.gada labāko auto atzīts jaunākās paaudzes 5.sērijas BMW. Pērn šis tituls tika Audi A4, bet vēl gadu iepriekš – Škoda Fabia.

What Car? balvas tiek pasniegtas pašiem labākajiem auto, kādi ir pārdošanā – tos izraugās ekspertu komanda, kas izvērtē visas automašīnas, lai noteiktu, kura piedāvā labāko cenas un vērtības proporciju.

Gada labākie auto tiek noteikti intensīvos testos uz dažāda seguma ceļiem un testu poligonos, kā arī, veicot lietošanas izmaksu analīzi un neatkarīgus degvielas patēriņa mērījumus, lai noskaidrotu, kurš auto ir pats ekonomiskākais reālajā dzīvē.

5.sērijas BMW arī izdevās izcīnīt uzvaru luksusa auto kategorijā, apsteidzot tādus konkurentus, kā Mercedes-Benz un Rolls-Royce. Tomēr tieši daudzo labo īpašību kopums ļāva Bavārijas autoražotāja jaunākajam modelim apsteigt citus pretendentus cīņā par aizvadīto 12 mēnešu vislabākā jaunā auto titulu.

Jaunākās paaudzes 5.sērijas BMW ir vēl ekonomiskāks, nekā tā priekštecis un nostiprina jaunus standartus savā klasē vadāmības un trokšņu izolācijas jomā, vienlaikus demonstrējot tādas komforta aprīkojuma iespējas, kādas līdz šim bija rezervētas vien krietni dārgākiem auto.

(L)

(Visited 15 times, 1 visits today)
(Visited 15 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *