Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Pārtrauc darba attiecības ar policistu, kurš ciniski izteicies par Krievijas aviokatastrofu

Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieks, kurš pēc aviokatastrofas Krievijā publiskajā telpā izteicis nepieņemamu komentāru, lēmis pārtraukt darba attiecības ar RPP.

RPP pārstāve Inese Krieviņa sacīja, ka, RPP vadībai un policijas darbiniekam pārrunājot notikušo saistībā ar komentāru sociālā tīkla «Facebook» profilā par Krievijas aviokatastrofā bojā gājušajiem,

policijas darbinieks atkārtoti paudis nožēlu par notikušo un informēja par pieņemto lēmumu pārtraukt darba attiecības ar RPP.

Par komentāra saturu RPP informēja Drošības policiju.

Kā ziņots, RPP sākusi dienesta pārbaudi pret kādu policijas darbinieku, kurš saistībā ar Krievijā, Rostovā pie Donas, notikušo aviokatastrofu sociālajos tīklos bija ierakstījis, ka notikušais nav «nekas traks», jo bojāgājušie «lielākā daļa bija Krievijas pilsoņi».

Naktī uz 19.martu Krievijā, Rostovā pie Donas, avarēja aviokompānijas «FlyDubai» pasažieru lidmašīna «Boeing 737-800» un bojā gāja visi 55 pasažieri, kuri bija Krievijas pilsoņi, un septiņi apkalpes locekļi, kuri pārsvarā bija citu valstu pilsoņi.

Pēc traģēdijas kāds RPP darbinieks internetā tika ierakstījis minēto komentāru, kas nācis acīs arī RPP vadībai, kura uzskata, ka komentārs bija nepieņemams, tāpēc sāka dienesta pārbaudi.

Kā sacīja Rīgas Pašvaldības policijas Dienesta izmeklēšanas un iekšējās kontroles nodaļas priekšnieks Jānis Ozoliņš, šie komentāri bija, «maigi sakot, nievājoši,» ziņo Tvnet.

(Visited 29 times, 1 visits today)
(Visited 29 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *