Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Pēc remontu pabeigšanas Uškovs pieļauj jaunas atlaišanas Rīgas Satiksmes departamentā

Papildus pašlaik no amata atstādinātam Rīgas domes Satiksmes departamenta vadītājam Vitālijam Reinbaham darbu šajā pašvaldība struktūrā varētu pamest vēl citi darbinieki, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” pieļāva Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (“Saskaņa”).

Skaidrojot kavēšanos ar ceļu remontdarbiem Rīgā, pilsētas domes priekšsēdētājs norādīja, ka tas saistīts ar daudzu faktoru salikumu: sākot no sagatavošanās konkursiem līdz tam, ka departaments nebija gatavs tik apjomīgiem darbiem.

Ušakovs uzsvēra, ka tā ir Satiksmes departamenta atbildība un līdzšinējais tā vadītājs Reinbahs neesot bijusi labākā izvēle šim darbam. “Jā, tā ir mana kļūda, bet tā tiek labota,” par Reinbahu sacīja Ušakovs.

Viņš arī pieļāva, ka pēc remontdarbu beigām no darba departamentā varētu tikt atstādināti arī citi darbinieki. Situācijas izvērtēšana būs jaunā direktora pienākumu izpildītāja Emīla Jakrina uzdevums, un par to tiks lemts oktobra beigās.

Ziņots, ka nemierā ar Rīgas ielu remontdarbiem un to norisi Rīgas mērs Nils Ušakovs no amata atstādinājis Rīgas domes Satiksmes departamenta vadītāju Vitāliju Reinbahu. Par departamenta pagaidu vadītāju ir izvēlēts Emīls Jakrins.

(Visited 23 times, 1 visits today)
(Visited 23 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *