Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

‘Porsche’ un ‘Toyota’ prezentējuši savus jaunos bolīdus Lemānas 24 stundu sacīkstēm

Šī gada WEC (World Endurance Championship) čempionātā un Lemānas 24 stundu sacīkstē par uzvaru prestižākajā LMP1 ieskaitē cīnīsies “Toyota” un “Porsche” kompānijas, kuras pirms šīs sezonas sākuma un testiem Moncas trasē ir prezentējušas savus jaunos prototipus.

“Toyota” izmisīgi cer beidzot uzvarēt Lemānā

Vai šī ir mašīna, kas beidzot atnesīs Lemānas 24 stundu sacīkstes uzvaru “Toyota” komandai? Tas ir galvenais jautājums, kas neļauj gulēt japāņu komandas vadībai pirms jaunās WEC sezonas sākuma.
Jaunais “TS050 Hybrid” modelis ir pērnā gada mašīnas evolūcija un nevar aizmirst, ka pagājušā gadā “Toyota” bija ļoti tuvu, lai uzvarētu Lemānas sacīkstēs. Arī šī gada modelis būs maksimāli atļautajā 8MJ hibrīda apakšklasē un joprojām izmantos 2,4 litru V6 turbo benzīna motoru. Lielākās izmaiņas ir skārušas mašīnas aerodinamiku, jo spēkā stājušies jauni drošības noteikumi jo īpaši mašīnas priekšadaļā, kas kļuvusi augstāka.

“Mūsu jaunais modelis ir ievērojami uzlabots, vienīgā detaļa, kas nav mainīta, ir monokoks,” paziņoja komandas tehniskais direktors Paskals Vaselons. “Lai sasniegtu augstākos mērķus, mums bija vajadzīgs ieguvums aerodinamikas jomā, kā arī balansējuma un svara sadalījuma optimizācija.”

(L)

(Visited 34 times, 1 visits today)
(Visited 34 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *