Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Prūšu ielas kanalizācijas vada atjaunošana izmaksājusi 99 010 eiro

SIA Rīgas ūdens pabeidzis kanalizācijas vada atjaunošanu Prūšu ielā, izmantojot jaunu tehnoloģiju – cauruļvadu ievilkšanu ar statiskās ievilkšanas jeb sagraušanas metodi. Līdz šim šāda metode bija izmantota ūdensvadu atjaunošanā, bet kanalizācijas sistēmas renovējot – pirmoreiz. Tāpat pirmoreiz darbi veikti tik lielā dziļumā – pieci metri, skaidroja uzņēmuma pārstāvis Artūrs Mucenieks.

Kanalizācijas vada Prūšu ielā garums ir aptuveni 200 metru, tā ievilkšanas izmaksas – 99 010 eiro (bez PVN). Pašlaik vēl nepieciešams veikt asfaltēšanas darbus, paralēli notiek teritorijas apzaļumošana.
Kvartālā starp Prūšu un Aglonas ielām kanalizācijas vads būvēts 60. gados, līdz ar to savu laiku jau bija nokalpojis, un šajā rajonā nācās veikt biežus remontdarbus, kurus veikt piecu metru dziļumā ir laikietilpīgs un tehnoloģiski sarežģīts process. Statiskās ievilkšanas metode paredz jaunās caurules ievilkt vecajās, vienlaikus tās sagraujot. Šo remontdarbu veikšanai nenākas rakt tranšejas visā cauruļu ievilkšanas garumā, bet pietiek tikai ar divām ieejas un izejas bedrēm tehnoloģiju izvietošanai un kanalizācijas vadu ievilkšanai, stāsta A. Mucenieks.

(L)

(Visited 29 times, 1 visits today)
(Visited 29 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *