Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Publicēts 2015.gada iekārojamāko vecpuišu tops

Reitingā ir iekļuvuši visā pasaulē zināmi vecpuiši, kam nekādi neizdodas atrast sev sievu. Atgādināsim, ka 2014. gadā pirmo vietu neprecēto vīriešu sarakstā ieņēma Džordžs Klūnijs. Toreiz neviens vēl nedomāja, ka 54 gadus vecais aktieris tomēr apprecēsies. Turklāt viņš pats medijiem ne vienu reizi vien ir apgalvojis, ka ir apmierināts ar savu vecpuiša dzīvi un negrasās likt zīmogu pasē. Taču Džordžs iemīlējās… Skaistā un gudrā Amāla tā viņu apbūra, ka viņš dāvināja viņai liktenīgo gredzenu. Viņu kāzas notika Itālijā septembrī.

 Объявлен список самых завидных женихов 2015 года

Tā nu pateicoties Klūnijam šajā gadā par pašu iekārojamāko vecpuisi ir kļuvis princis Harijs. Protams, viņš varētu kļūt par lielisku vīru. Jauns, jautrs, labsirdīgs, nodarbojas ar labdarību. Katras meitenes sapnis. Tiesa gan, kādu laiku atpakaļ paklīda runas, ka princis grasās precēties ar savu nu jau bijušo draudzeni – 27 gadus veco aktrisi ar nelielo pieredzi Kresidu Bonasu. Taču tas palika tikai baumu līmenī, pāris jau labu laiku nav manīts kopā. Tāpēc pagaidām Harijs ir brīvs.

Prince Harry Visits New Zealand - Day 5
 Объявлен список самых завидных женихов 2015 года
Zeins Maliks

Izskatīgo precinieku pieciniekā ir iekļuvis arī 24 gadus vecais Eds Šīrans un 39 gadus vecais “Twitter” dibinātājs Džeks Dorsijs. Tālāk sarakstā ir 34 gadus vecais amerikāņu aktieris Džeiks Džilenhols, 38 gadus vecais aktieris Maikls Fasbenders, 32 gadus vecais aktieris Henrijs Kavills, 21 gadu vecais britu dziedātājs Gerijs Stailzs un 37 gadus vecais amerikāņu aktieris Džeims Franko.

 

Pirmais Biznesa radio pēc wday.ru (G)

 

(Visited 116 times, 1 visits today)
(Visited 116 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *