Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Raimonda Paula iemīļoti dziedātāji sveic maestro astoņdesmit pirmajā dzimšanas dienā!

12.janvārī maestro Raimonds Pauls svin savu astoņdesmit pirmo dzimšanas dienu. Maestro izlēmis jubileju īpaši neatzīmēt, jo citi gadi pagājuši neskaitāmās svinēšanas reizēs, dažādos svētku koncertos. Lai vai kā, 12.janvārī komponists uzstāsies atjaunotajā vēsturiskajā Dzintaru koncertzālē kopā ar savu iemīļoto Latvijas Radio bigbendu un “Sinfonietta Rīga” stīgu grupu, tādā veidā dāvājot klausītājiem lielisku mūziku un saņemot mākslinieka sirdij tuvāko dāvanu – aplausus!

Grupas “Triānas parks” soliste Agnese Rakovska: Raimonds Pauls prot iedvesmot, man prieks, ka mūsu sadarbības rezultātā ir izdots ne tikai CD “Vienaldzības”, bet ari vinila plate. Jubilejas gads man bija zīmīgs, mūs ar Maestro šķir tieši pusgadsimts, liekas, ka tāds zīmīgs un liels skaitlis… laika nogrieznis, kurā satikāmies, man vienmēr paliks īpašs, Maestro vēlu veselību. Tas ir pats svarīgākais!

Attēlu rezultāti vaicājumam “Agnese Rakovska”

 

Dziedātāja Samanta Tīna: Maestro… Maestro Raimonds Pauls… man šis vārds vienmēr saistījies ar ko īpašu, nesasniedzamu, cēlu un labu izsmalcinātu gaumi! Un, piepildoties sapnim, nesasniedzamajam kļūstot man par sasniedzamu, šīs pārējās sajūtas nav mainījušās! Novēlu mūsu lepnumam – Maestro kungam turpināt veiksmīgi šo izcilības un labas gaumes noslēpumu ar savu neatkārtojamo šarmu turēt noslēpumā!

Samanta Tīna piedāvā savas 'eirodziesmas' videoklipu

(L)

(Visited 45 times, 1 visits today)
(Visited 45 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *