Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

RD piederošās telpās ar ieročiem trenējas Latvijas krievu tuvcīņas federācija

Rīgā, Jēkabpils ielā, Bērnu un jauniešu centrā “Daugmale”, Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestāde, aktīvi notiek Latvijas krievu tuvcīņas federācijas militārā rakstura treniņi, kurā tiek mācīts trenēties ar mačetēm, nažiem un šaujamieročiem, svētdien ziņo TV3 raidījums “Nekā personīga” (NP).
Raidījums atgādina, ka jauniešu patriotiskā audzināšana Krievijā vēršas plašumā. Pagājušā gadā pēc personīgas aizsardzības ministra Sergeja Šoigu iniciatīvas dibināta “Jaunarmija”. Tajā jauniešiem māca šaut, orientēties pēc kartēm. Bijuši ierosinājumi šos jauniešus izmantot arī stihisku nelaimju gadījumos. Un apmācīt viņus reālai kara darbībai, lai konfliktu situācijās viņi būtu spējīgi piedalīties izlūkošanā un diversiju rīkošanā.

Kā plašākā pētījumā pirms diviem gadiem ziņoja britu raidsabiedrība BBC, ārpusstundu nodarbību klubi Krievijā veidoti kā daļa no tā saucamās pretnarkotiku programmas ar patriotisku ievirzi. Bet tajos jauniešiem ieaudzina ne tikai disciplīnu un dažādas prasmes. Atsevišķu klubu vadītāji nenoliedza, ka kopā ar saviem audzēkņiem-kadetiem devušies pat piedalīties kaujas operācijās Ukrainas austrumos.

(L)

(Visited 30 times, 1 visits today)
(Visited 30 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *