Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Retro stila “Bullit Hero 125 Scrambler”

Beļģu kompānija “Bullit” ir specializējusies mazjaudas motociklu ražošanā, kuri ir visai pieprasīti Lielbritānijā un Francijā. Tie ir stilīgi, retro tipa, vienkārši un lēti motocikli, kuru izstrādē apvienotas klasiskās britu dizaina tendences ar mūsdienīgām tehnoloģijām.

Jaunākais papildinājums “Bullit” mazjaudas motociklu klāstam ir “Hero 125 Scrambler” modelis, kas tirdzniecībā būs jau pieejams šī gada sākumā, to cena ap 2 800 EUR.

“Bullit Hero 125 Scrambler” aprīkots ar 125 cm3 viencilindra dzinēju, kura jauda ir 11,5 zirgspēki pie 9 500 apg./min., un piecpakāpju pārnesumu kārbu. Tā sausais svars ir 119 kg, degvielas bākas tilpums ir 10,6 litri, izmešu daudzums atbilst Euro 4 standartam.

Neskatoties uz zemo cenu, “Hero 125 Scrambler” ieguvis 43 mm USD dakšu, viļņveidīga dizaina disku bremzes gan priekšā, gan aizmugurē un elektrisko starteri. Pēc ražotāju teiktā, tam būs plašs papildu aprīkojuma klāsts, lai pircēji, atbilstoši savām vēlmēm un iespējām, varētu papildināt un pilnveidot savu “Hero 125 Scrambler”.

(L)

(Visited 26 times, 1 visits today)
(Visited 26 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *