Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Rīgā atklāj nelegāli glabātu dīzeļdegvielu

Valsts ieņēmumu dienesta (turpmāk – VID) Muitas policijas pārvaldes darbinieki 2017.gada 11.janvārī, apsekojot kādu garāžu teritoriju Rīgā, izņēma nelegāli glabātu dīzeļdegvielu.

Veicot informācijas pārbaudi, par iespējamu nelikumīgu degvielas uzglabāšanu un realizāciju, tika apsekota Rīgā esoša garāžu teritorija, kurā Muitas policijas pārvaldes darbinieki konstatēja nelegāli uzglabātu dīzeļdegvielu.

Garāžu teritorijā, kas pieder juridiskai personai, bet kuru bija iznomājusi privātpersona – 1979.gadā dzimis vīrietis, tika atklātas desmit plastmasas tvertnes, no kurām trīs bija piepildītas ar dīzeļdegvielu. Turpinot pārbaudi, tika konstatēts, ka tvertnes ir savstarpēji savienotas ar sūkņiem un degvielas uzpildes aprīkojumu, kas liecināja par iespējamu degvielas realizāciju.

Saskaņā ar skaidrojumu, ko sniedza teritorijas iznomātājs, dīzeļdegviela tikusi nolieta no kravas automašīnām, kuras veic starptautisko kravu pārvadājumus no Krievijas Federācijas.

Par konstatēto pārkāpumu tika uzsāka lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā pēc “Latvijas Administratīvo pārkāpuma kodeksa” 169.3 panta1 un tās ietvaros tika izņemti 3200 litri dīzeļdegvielas, 10 plastmasas tvertnes un degvielas uzpildes aprīkojums.

Ņemot vērā atklāto nelegālās degvielas apjomu un informāciju par tās iespējamo izcelsmi, VID pastiprinās atbilstošus kontroles pasākumus.

Izņemtā dīzeļdegviela un plastmasas tvertnes ar aprīkojumu nodotas glabāšanai Nodrošinājuma valsts aģentūrai.

(L)

(Visited 15 times, 1 visits today)
(Visited 15 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *