Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Rīgā, Krustpils ielā, gaidāmi ievērojami satiksmes ierobežojumi

Ūdensvada izbūves darbu dēļ Rīgā, Krustpils ielā, jārēķinās ar nopietniem satiksmes kustības ierobežojumiem, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta komunikācijas speciāliste Ilze Dimante.

No 27.jūnija gaidāmi būtiski ierobežojumi Krustpils ielā. Autovadītājiem jārēķinās ar nopietniem satiksmes sablīvējumiem un pat slēgtu satiksmi atsevišķos posmos.

Pirmdien, 27.jūnijā, no Krustpils ielas 70A līdz pat Maskavas ielai būs būtiski ierobežota satiksme un uzstādītas ātrumu regulējošas zīmes, kas ierobežos kustības ātrumu līdz 30 kilometriem stundā. Savukārt no pagrieziena uz Getliņiem līdz pat Maskavas ielai būs vienvirziena kustība, bet no Maskavas ielas uz Krustpils ielu līdz pat Getliņu pagriezienam satiksme būs slēgta līdz pat 22.augustam.

Autovadītāji, kuriem būs nepieciešams nokļūt no Maskavas ielas uz Krustpils ielu, aicināti izmantot apbraucamo ceļu līdz Slāvu tilta pārvadam un rotācijas aplī turpināt ceļu pa Krustpils ielu. Savukārt tiem autovadītājiem, kuru ikdienas maršruts ir no Granīta ielas puses virzienā uz Maskavas ielu, būs jāņem vērā ātruma ierobežojumi un jārēķinās ar sablīvētu satiksmes plūsmu.

Satiksmes ierobežojumi nepieciešami, lai sakārtotu Rīgas pilsētas ūdensapgādes sistēmu, novēršot ūdens padeves pārtraukumus ūdensvada avārijas gadījumā. Autovadītāji aicināti ievērot noteiktos braukšanas ātruma ierobežojumus, lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, kad uz ielas strādā cilvēki un atrodas lielgabarīta tehnika. Īslaicīgas neērtības autovadītājiem var radīt būvniecības tehnikas pārvietošanās. Šī projekta mērķis ir sakārtot Rīgas pilsētas ūdensapgādes sistēmu, novēršot ūdens padeves pārtraukumus ūdensvada avārijas gadījumā.

(S)

(Visited 43 times, 1 visits today)
(Visited 43 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *