Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Rīgā pieprasītākās ir patversmes, kurās bezpajumtniekiem atļauts būt alkohola reibumā

Rīgā lielākais klientu pieprasījums ir patversmēs un naktspatversmēs, kuras atrodas tuvāk pilsētas centram un nodrošina pakalpojumu arī personām alkohola reibumā, liecina Labklājības departamenta informatīvais ziņojums par Rīgas pilsētas pašvaldībā sniegto palīdzību bezpajumtniekiem nelabvēlīgos laika apstākļos no 2016. gada 1. oktobra līdz šī gada 30. aprīlim.

Ņemot vērā minētos iemeslus, pieprasītākā ir “Latvijas Sarkanā Krusta” (LSK) patversme Gaiziņa ielā 7 un Rīgas patversmes vīriešu nodaļa Maskavas ielā 208. Piemēram, LSK patversmē, ņemot vērā klientu pieprasījumu, janvārī un februārī nodrošināja pakalpojumu vidēji dienā 127 personām, kas ir par 42 personām jeb 49% vairāk par plānoto vietu skaitu – 85, bet Rīgas patversmes vīriešu nodaļa Maskavas ielā 208 nodrošināja pakalpojumu janvārī un februārī vidēji dienā 200 personām, kas ir par 30 personām jeb 26% vairāk par plānoto vietu skaitu – 170.

Savukārt reliģiskās organizācijas “Zilais Krusts” naktspatversmē Rīgā, Mazjumpravas ielā 8, kas atrodas vistālāk no Rīgas pilsētas centra un nepieņem personas alkohola reibumā, pastāvīgi bija brīvas vietas, piemēram, janvārī un februārī vidējais naktspatversmes vietu noslogojums bija 89% no kopējā vietu skaita.

(L)

(Visited 16 times, 1 visits today)
(Visited 16 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *