Kā liecina informācija interneta vietnē “balticmaps.eu” pašlaik nelieli sastrēgumi veidojas Cēres ielā, posmā starp Tēriņu ielu un Dzelzceļa ielu. Tur autovadītājiem jārēķinās ar mazliet vairāk nekā desmit minūtēm, lai šo posmu šķērsotu.

Tāpat sastrēgums jau veidojas Gustava Zemgala gatvē, Ieriķu ielas un Brīvības gatves posmā, kā arī Lāčplēša ielā, posmā no Aleksandra Čaka ielas līdz Tērbatas ielai.

Kā vēsta Satiksmes informācijas centrs, ņemot vērā to, ka pirms garajām svētku brīvdienām daudzi dodas prom no Rīgas un citām lielajām pilsētām, autovadītājiem ir jārēķinās ar palēninātu satiksmi, īpaši tas attiecas uz Pierīgu.

Ņemot vērā svētku brīvdienas, ceļu remontdarbu posmos valsts ceļu tīklā tiks samazināti satiksmes ierobežojumi un vairumā remontposmu uz visvairāk noslogotajiem ceļiem Jāņu brīvdienās kā vienīgais satiksmes ierobežojums paliks ātruma ierobežojums 70 km/h.

Tomēr ceļu remontdarbu vietās autovadītājiem ir jārēķinās ar atlikušajiem satiksmes ierobežojumiem un ilgāku ceļā pavadītu laiku.

Remontdarbu vietas kļūst grūtāk izbraucamas tieši intensīvas satiksmes apstākļos, tāpēc aicinām autovadītājus strikti ievērot satiksmes organizāciju šajās vietās – ceļu satiksmes negadījumi remontposmos var pilnībā bloķēt satiksmi, jo brauktuves šādās vietās lielākoties ir šauras un praktiski nav iespēju šos posmus apbraukt.

(S)