Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

“Rīgas namu pārvaldnieks” aicina aktīvāk lemt par daudzdzīvokļu māju apsaimniekošanas tāmi

Pašvaldības SIA «Rīgas namu pārvaldnieks» (RNP) klienti tiek aicināti apskatīt un izvērtēt savas mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas tāmes kopsavilkumu 2016.gadam, aģentūru LETA informēja RNP Komunikācijas nodaļas projektu vadītāja Santa Vaļuma.

Patlaban šī dzīvokļu īpašnieku aktivitāte vērtējama kā zema. Ņemot vērā dzīvokļu īpašnieku kopību lēmumos noteiktos priekšlikumus, RNP līdz 26.novembrim koriģējis tikai 113 no 4300 māju apsaimniekošanas tāmēm, norāda Vaļuma.

RNP aicina ikvienu klientu aktīvāk iesaistīties savas mājas pārvaldīšanas procesos – iepazīties ar mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas tāmes kopsavilkumu nākamajam gadam un, mājas dzīvokļu īpašniekiem savstarpēji vienojoties, pieņemt kopības lēmumu, kuru iesniegt RNP līdz šī gada 14.decembrim. Iedzīvotāji aicināti pievērst uzmanību tāmes pielikumā esošajam dzīvojamajai mājai nepieciešamo remonta darbu apkopojumam, kurā norādīti gan tie remontdarbi, kam apsaimniekošanas maksas ietvaros tiek veidots uzkrājums, gan arī piedāvātie remontdarbi nākamajiem gadiem.

Ar savas mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas tāmes kopsavilkumu un dzīvojamajai mājai nepieciešamo remonta darbu apkopojumu ikviens dzīvokļa īpašnieks var iepazīties elektroniski bezmaksas pašapkalpošanās vortālā «www.e-parvaldnieks.lv», kā arī klātienē RNP klientu apkalpošanas centros. Klientu ērtībām šī gada oktobra nogalē tāmes 2016.gadam tika ievietotas arī ikviena klienta pastkastītē.

Papildu informācija par dzīvokļu īpašnieku kopības lēmuma pieņemšanas kārtību, kā arī kopības lēmumu pieņemšanas dokumentu paraugi pieejami uzņēmuma mājaslapas «www.rnparvaldnieks.lv» sadaļā «Klientiem» – «Kopības lēmumu pieņemšana».

RNP ir Latvijas lielākais namu apsaimniekošanas uzņēmums, kas veidojies, apvienojot 15 patstāvīgas pašvaldības namu pārvaldīšanas kapitālsabiedrības, lai nodrošinātu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanu pēc vienotiem principiem un uzlabotu pašvaldības kā dzīvojamo māju pārvaldnieka sniegto pakalpojumu kvalitāti. Uzņēmums apsaimnieko vairāk nekā 4300 ēkas, kurās pakalpojumus saņem 170 000 klientu.

Kā ziņots, Valsts kontrole (VK) revīzijā RNP secinājusi, ka dzīvokļu īpašnieki Rīgā, maksājot apsaimniekošanas maksas, ir spiesti apmaksāt pašvaldības uzņēmuma nelikumīgās darbības, izšķērdību un nolaidību, kā arī fiktīvi nodarbinātus cilvēkus.

Ģenerālprokuratūra saistībā ar VK konstatētajiem pārkāpumiem nolēmusi sākt kriminālprocesu.

 

Pirmais Biznesa radio pēc TVNET/LETA (G)

 

(Visited 71 times, 1 visits today)
(Visited 71 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *