Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Rīgas pašvaldības policistam piešķirs prēmiju par slīkstoša cilvēka izglābšanu

6.jūlijā, notika pirmā šī sasaukuma Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas ārkārtas sēde. Tajā jaunievēlētie komitejas deputāti ne tikai iepazinās ar prezentācijām Rīgas pašvaldības policijas, Birokrātijas apkarošanas centra un Administratīvās komisijas struktūru un darbu, bet arī vienbalsīgi lēma par prēmijas piešķiršanu Rīgas pašvaldības policijas kārtībniekam Marekam Lucjanovam.

Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētājs Dainis Turlais uzsvēra, ka policista rīcība šajā gadījumā bijusi nevainojama, īpaši ņemot vērā laika apstākļus un tumsu, un viņš noteikti ir pelnījis pēmiju.

RPP Centra pārvaldē šā gada maijā tika saņemta informācija, ka pretim namam Aspazijas bulvārī 3, Rīgā, kanālā peld cilvēks. Notikuma vietā atradās RPP Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbinieki, kuri paskaidroja, ka ir izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kā arī norādīja uz Rīgas kanālā peldošu vīrieti.

Informācija iegūta Rīgas Domē.

 

(Visited 6 times, 1 visits today)
(Visited 6 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *