Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Rīgas Valsts Tehnikumā darbu sāks rekonstruētais un paplašinātais mācību komplekss

Trešdien, 30. martā, Rīgas Valsts Tehnikumā darbu sāks ar ES līdzekļu atbalstu rekonstruētais un paplašinātais mācību komplekss, kurā ietilpst gan pilnībā pārbūvēta vecā tehnikuma ēka, gan pilnīgi no jauna uzbūvēti divi mācību korpusi ar modernām un mūsdienīgi aprīkotām mācību laboratorijām.

Rīgas Valsts tehnikumā ar ievērojami modernākās laboratorijās ar mūsdienīgu aprīkojumu savā nākamā darba iemaņas varēs apgūt gan topošie metālapstrādes meistari un poligrāfiķi, gan dzelzceļnieki enerģētiķi.

Tiesa, Rīgas Valsts tehnikuma modernizācija ir tikai daļa no Izglītības ministrijas iecerētajām aktivitātēm profesionālās izglītības attīstībai, kuru jau ilgāku laiku no nozares politikas veidotājiem aktīvi pieprasa uzņēmēji – šajā ES plānošanas periodā kopumā profesionālajai izglītības iestāžu skaita palielināšanai ir iecerēts atvēlēt aptuveni 89 miljonus eiro.

Savukārt profesionālās izglītības satura atbilstības nodrošināšanu Eiropas kvalifikācijas standartiem iecerēts atvēlēt vēl aptuveni 11 miljonus eiro, bet profesionālās izglītības vadītāju un personāla kompetences uzlabošanai – vēl aptuveni 5,5 miljonus eiro.

(Visited 18 times, 1 visits today)
(Visited 18 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *