Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Romans Andrejevs noniecina televīzijas piedāvājumu un sola, ka skatītājus atkal priecēs “Dāvidšovs”

Plaši atpazīstamais un skandalozais modes mākslinieks Dāvids, īstajā vārdā Romans Andrejevs, viesojās 1. Biznesa radio, kur sarunā ar žurnālistu Egilu Zariņu atklāja sensacionālu jaunumu – televīzijas programmu atkal krāšņos “Dāvidšovs”. Tiesa gan, pats mākslinieks izteicās, ka ir jau vecs un esot jādomā par mazbērniem, nevis, kā ķengāt cilvēkus. Tāpēc, domājams, “Dāvidšovs” varētu pārtapt mazliet „maigākā” formātā.

Modes guru ar nožēlu atzina, ka televīzijā neesot, ko skatīties. Šovi izskatoties lēti. „Es televīziju neskatos. Lielākā daļa ir kaut kādi krievu seriāli, krievu pārtranslācijas, kaut kādas jumariņas, kaut kādas jēlības un pretklības, sorry – nav ko skatīties! Un „īsti” raidījumi ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi. Tā kā Veinberga bija rakstījusi – mirsti ar zvaigzni, dejo ar zvaigzni…”, savos izteikumos skarbs ir modes mākslinieks.

Tāpat Dāvids atzina, ka Latvijā pastāv profesionālās izglītības problēmas. „Arodskolas ir iznīcinātas saknē, bet kaut kādas vidusskolas – tās valsts dotē. Vidusskolu beidzot, cilvēks neprot pilnīgi neko. Viņš ir nulle. Viņš ir pilnīgi nekas”, savas domas par vidusskolu absolventiem pauda Romans Andrejevs.

Studijas viesis arī nepakautrējās iesmiet par izglītotu cilvēku reālajām iespējām darba tirgū, izstāstot skarbu anekdoti: „Divi sētnieki no rīta slauka ielu, garāmgājējs saka: „Vai, kaut kur redzēta seja, pag, kurā bankā tu strādāji?””

Jautāts par to, kā ģērbjas Latvijas iedzīvotāji, modes mākslinieks atzina, ka latvieši ģērbjoties radoši, jo nabadzība liek domāt radoši. Un modes mākslinieka uzdevums esot domāt vairākus gadus uz priekšu, ko cilvēki vēlēsies valkāt. Viņš atzina, ka savā laikā ir pielaidis rupju kļūdu. „Es no Itālijas iepirku dārgus un raibus audumus, domādams, ka saskries visi Latvijas geji un es būšu bagāts. Bet, izrādās, kaut gan tie ir labi Itālijas audumi, Latvijā tas nevienam nav vajadzīgs”, savā neveiksmē dalījās Dāvids.

Raidījuma atkārtojumu klausieties otrdien plkst. 14.03 1.Biznesa radio!

 

(Rakstu sagatavoja 1. Biznesa radio žurnāliste Gita Gžibovska)

 

(Visited 894 times, 1 visits today)
(Visited 894 times, 1 visits today)

7 Comments

 1. kristaps Samtiņš

  February 17, 2015 | 13:07 at 13:07

  Paldies Dievam, ka Latvijā nav tik daudz pederastu! Tāpēc arī pats dāvids šķiet bija kur nozudis svešumā!

 2. tiešām

  February 25, 2015 | 11:32 at 11:32

  Tiešam cilveks,kuru interesanti paklausīties !
  Un man ļoti patik sis radio formāts,klausos no vasara.

 3. &&&&&

  March 3, 2015 | 21:13 at 21:13

  Beidzot David, man patik tavs domāsanas stils

 4. amber

  March 7, 2015 | 11:24 at 11:24

  David sovu vajadzetu , un vina harizma tiešam ir kautkas …

 5. neko

  April 7, 2015 | 11:25 at 11:25

  So saitu vajadzetu slegt ciet ,te nekas nenotiek , un vispar copy paste tikai , kautkads murgs ne saits , kur skatas likumdošana.

 6. G

  April 16, 2015 | 09:12 at 09:12

  Interesanti Dāvids , kā mākslinieks mani nesaista ,bet viņa izteikumi un skatījums uz dzīvi ir kā normālam pilsonim, gaidu jauno raidījumu:)

 7. Davis

  May 5, 2015 | 14:26 at 14:26

  Davis tas ir tiesam ar savu es un kā vins sadeva Maijai, tas bija ko redzet 😀

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *