Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Rotenbergu uzticamības persona Latvijā dibina uzņēmumus un apgroza miljonus

Eiropas Savienības un ASV sankciju sarakstā iekļautie biznesmeņi brāļi Arkādijs un Boriss Rotenbergi, izmantojot vairākas Latvijā dibinātas firmas un kādu uzticamu sabiedroto no Maskavas, atraduši veidu, kā slēpti turpināt strādāt Eiropā, atsaucoties uz Krievijas opozicionāru veiktu pētījumu, vēsta TV3 raidījums “Nekā personīga”.
Arkādijam Rotenbergam piederošais uzņēmums “Stroy-Gaz-Montazh” būvē 3,5 miljardus ASV dolāru (3,21 miljardu eiro) vērtu tiltu, kas savienos Krieviju ar Krimu. Tāpat uzņēmums jau 10 gadus ražo cauruļvadus, kurus, piemēram, “Nord Stream” un Sahalīnas–Habarovskas–Vladivostokas gāzesvada būvniecībai, pērk Krievijas gāzes gigants “Gazprom”.

Rotenberga bagātība sasniedz ap miljardu ASV dolāru, aplēsis žurnāls “Forbes”. Viņš ir saņēmis lielus Krievijas valsts pasūtījums. Kā vēsta “Nekā personīga”, Arkādija brālim Borisam Rotenbergam un viņa dēlam Romānam no sankcijām izvairīties ļāva savulaik iegūtā Somijas pilsonība. Viņiem abiem ir arī īpašumi Latvijā – savulaik Borisam piederēja firma, kuras īpašumā atradās smalka villa Garkalnē. Šobrīd firma un māja nonākusi dēla Romāna īpašumā.

(L)

(Visited 25 times, 1 visits today)
(Visited 25 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *