Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Saimniecība ‘Jaunkrasts’ sūdzas KNAB par kādreizējo DP priekšnieku Reiniku

Zemnieku saimniecība “Jaunkrasts” ir vērsusies Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) pret kādreizējo Drošības policijas (DP) priekšnieku Jāni Reiniku saistībā ar bažām, ka Reiniks negodprātīgi izmantojos savu kā bijušā DP priekšnieka ietekmi “Jaunkrasts” konfliktā ar kooperatīvu “Baltijas dārzeņi”, pastāstīja saimniecības valdes loceklis Artūrs Bernis.

Bernis teica, ka bijušais DP priekšnieks “Jaunkrasts” teritorijā pret uzņēmuma vadītāju gribu mēģinājis izvietot apsardzi un kontrolēt kravu un personu plūsmu. Tāpat zemnieku saimniecībai esot pamats domāt, ka Reiniks izmantojis savu kā bijušā DP priekšnieka statusu, kavējot vairāku ar konfliktu saistītu iesniegumu izskatīšanu Valsts policijā par draudu izteikšanu saimniecībai, kā arī par vidēji smagu miesas nodarīšanu Bernim.

“Uzskatu, ka ir pietiekoši daudz pierādījumi, kas liecina, ka Jānis Reiniks ir izmantojis savu ietekmi, materiālā un nemateriālā labuma gūšanai,” iesniegumā KNAB norāda Bernis, piebilstot, ka vairākos Valsts policijas iecirkņos ar konfliktu saistītie iesniegumi esot izskatīti novēloti un “Baltijas dārzeņi” par šādu iesniegumu eksistenci tika laikus informēti.

(L)

(Visited 15 times, 1 visits today)
(Visited 15 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *