Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Sākas centrāltirgus tirdzniecības kompleksa ”Abava” izsole

28.jūnijā sākas kompānijai «Reverse»  piederošā centrāltirgus tirdzniecības kompleksa «Abava» otrā labprātīgā izsole, liecina informācija oficiālajā izdevumā «Latvijas Vēstnesis».

Izsoli rīko Rīgas apgabaltiesas zvērināts tiesu izpildītājs Jānis Stepanovs, un tās sākumcena ir 1,564 miljoni eiro. Izsoles solis noteikts 20 000 eiro. Izsole sāksies šodien un noslēgsies 28.jūlijā plkst.13. Izsole notiks ar augšupejošu soli – ne mazāku par vienu procentu no nekustamā īpašuma izsoles sākumcenas.

Izsolē Stepanovs piedāvās iegādāties ”Reverse” piederošo nekustamo īpašumu Centrāltirgus ielā 3, kas sastāv no tirdzniecības paviljona, kā arī nekustamo īpašumu Centrāltirgus ielā 5, kuru veido tirdzniecības kompleksa ēka. Abiem nekustamajiem īpašumiem noteikts aizliegums bez ”Swedbank” rakstiskas piekrišanas atsavināt, dāvināt, sadalīt un apgrūtināt ar lietu tiesībām, kam par pamatu ir 2008. gada 13.jūnija hipotēkas/ieķīlājuma līgumi.

Nekustamajam īpašumam Centrāltirgus ielā 3 ir nostiprinātas nomas tiesības ar kompāniju ”Eiridīke”, kam par pamatu ir 2005.gada 7.novembra līgums un 2005.gada 1.februāra nomas līguma pielikums.

Savukārt nekustamajam īpašumam Centrāltirgus ielā 5 ir nostiprinātas nomas tiesības ar ”Maxima Latvija” līdz 2015.gada 31.decembrim uz telpām ēkas pirmajā stāvā 446,85 kvadrātmetru platībā un noliktavas telpām ēkas pagrabstāvā 265,60 kvadrātmetru platībā, kā arī šim īpašumam ir nostiprinātas nomas tiesības ar ”Aptieku Arnika” uz neapdzīvojamo telpu līdz 2014.gada 30.aprīlim.

Nekustamajam īpašumam Centrāltirgus ielā 3 un arī īpašumam Centrāltirgus ielā 5 ir nostiprinātas hipotēkas. Abiem īpašumiem parāda pamatsumma ir 2 459 814 latu (3,5 miljoni eiro), bet maksimālā prasījuma summa ir 3 443 740 latu (4,9 miljoni eiro).

Pretendentam, kurš vēlas piedalīties izsolē, līdz 2017.gada 18.jūlijam ir jāiemaksā izsoles nodrošinājums 156 444,76 eiro apmērā zvērināta tiesu izpildītāja depozīta kontā, kā arī jānosūta lūgums zvērinātam tiesu izpildītājam par autorizāciju izsolei. Izsoles cena apliekama ar pievienotās vērtības nodokli pilnā apmērā. Nosolītā augstākā cena izsoles uzvarētājam ir jāsamaksā viena mēneša laikā pēc izsoles dienas, pārskaitot pirkuma maksu uz zvērināta tiesu izpildītāja norādīto depozīta kontu.

Jau ziņots, ka 2012.gada decembrī pirmajā labprātīgajā izsolē bija plānots izsolīt centrāltirgus tirdzniecības kompleksu ”Abava”. Toreiz izsoles sākumcena bija 1,466 miljoni latu (2,086 miljoni eiro).

(L)

(Visited 15 times, 1 visits today)
(Visited 15 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *