Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Saliena uzsāk jauna dzīvokļu projekta Saliena Park Apartments attīstīšanu

Saliena pēdējos gadus attīstījusi vairākus veiksmīgus konceptus vietējam pircējam privātmāju un dzīvokļu segmentā, un šobrīd, apvienojot līdz šim uzkrāto labo pieredzi, tā uzsākusi attīstīt jaunu mājokļu projektu Saliena Park Apartments mazstāvu dzīvokļu māju segmentā.

Šis projekts tiks pielāgots vietējā iedzīvotāja gaumei un prasībām. Jaunās dzīvokļu mājas atradīsies Salienas dzīvojamās zonas centrālajā daļā un tuvumā esošo parku ielokā – pie Salienas Dārza Parka ar strūklaku un turpat netālu no Salienas Augļudārza un Mežaparka.

Pirmajā kārtā tiks uzbūvētas pirmās divas dzīvokļu mājas. Kopā jaunā koncepta ietvaros plānots uzbūvēt četras trīs stāvu mājas ar vienu līdz trim guļamistabām, balkonu vai terasi pirmajā stāvā. Visi dzīvokļi pārdošanā būs jau ar pilnu apdari, izmantojot jaunākos un modernākos materiālus. Jāmin, ka, neskatoties uz augstvērtīgajiem dizaina risinājumiem, dzīvokļi atbildīs vietējā pircēja cenas kategorijai.

Michael Makarov, Saliena SIA valdes priekšsēdētājs: “Ar šo projektu mēs turpināsim mūsu iesākto stratēģiju – būvēt vietējiem pircējiem domātus mājokļus, nodrošinot visaugstāko kvalitāti apvienojumā ar cenas pieejamību, lai vēl vairāk iedzīvotāji varētu dzīvot pie mums un novērtēt augsto dzīves kvalitāti Salienā.”

Šī projekta interjera risinājumi izvēlēti, lai palīdzētu jaunajiem iedzīvotājiem ērtāk iekārtot mājokli. Dzīvokļa pircējs var izvēlēties sev vēlamo konceptu un ērti iegādāties mēbeles IKEA, izmantojot jau atlasītus mēbeļu kodus. Līdz ar to pircējs var būt drošs, ka izvēlētās mēbeles būs atbilstošas jaunās mājvietas izmēram un ieturētajai stila līnijai. Turklāt vēl viena būtiska projekta priekšrocība – dzīvokļu dzīvojamās zonas sienas praktiski nesavienosies, līdz ar to augstais skaņas izolācijas līmenis nodrošinās iedzīvotājiem pilnīgu mieru.

Būvniecībā tiks izmantoti māju moduļi no vietējā ražotāja Ostby SIA, kas jau 12 gadus piegādā lielāko daļu savas produkcijas uz Zviedriju un citām Skandināvijas valstīm. Liela uzmanība tiks pievērsta ēku energoefektivitātei, kā arī jaunākajām un efektīvākajām celtniecības metodēm, tādējādi panākot ievērojamu apkures izdevumu ietaupījumu, kā arī saudzējot apkārtējo vidi. Katras mājas stāvu plānojums būs racionāls un komfortabls. Māju projekti ir rūpīgi izplānoti līdz vissīkākajām detaļām, kas ļaus nodrošināt labāko kvalitātes un cenas attiecību.

(L)

(Visited 34 times, 1 visits today)
(Visited 34 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *