Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Septiņas frāzes, ko nekādā gadījumā nevajadzētu teikt priekšniekam

Ja darbs tev sagādā gandarījumu un domā arī par karjeras izaugsmi savā darbavietā, tad ņem vērā, ka ir pāris lietas, par ko vajadzētu paklusēt, runājot ar savu priekšnieku. Jebkurā gadījumā, atrodoties darbā, divreiz pārdomā, pirms kaut ko saki savam bosam un kontrolē savas emocijas, kad viņš vai viņa atrodas kaut kur tuvumā. Atceries, ka attiecībās ar vadību labāk būt maksimāli godīgai un atklātai, lai tevi cienītu ne tikai par labi paveiktu darbu, bet arī par to, ka esi krietns un patīkams cilvēks. Tomēr, kā jau visam, arī atklātībai darba vietā ir robežas – tev priekšniekam nav detalizēti jāizklāstā nakts uzdzīves vētrainie notikumi vai dedzīgi jāpauž sava reliģiskā pārliecība.

Pamēģini atcerēties, vai darbā neesi neapdomīgi izteikusi kādu no frāzēm, kuras pēc “Flytothesky” speciālistu domām nav domātas priekšniecības ausīm.

“Es nevaru”

Liela kļūda ir teikt savam bosam, ka kaut ko nevari izdarīt. Dažreiz, protams, šaubīties par savām spējām ir pat lietderīgi, bet darbā to nekad nevajadzētu darīt skaļi. Ļoti iespējams, ka uzdevums, kas sākumā šķiet neizdarāms, tomēr tev ir pa spēkam, it īpaši, ja tā uzskata priekšnieks. Mēģini noticēt saviem spēkiem un nekrīti panikā, jo tādā veidā parādīsi bosam savu vājumu un nekompetenci.

“Tas nav mans lauciņš”

Sirdij tuvu darbu izdodas atrast ne visiem, tāpēc bieži vien nākas darīt to, kas ne visai patīk. Ja arī tā notiek, un neesi sajūsmā par darbu, ko dari, emocijas labāk tomēr paturi pie sevis. Ja dažreiz boss palūdz tev izdarīt ko tādu, kas faktiski neietilpst tavos darba pienākumos, nevajag tam uzreiz aktīvi pretoties un pilnā balsī kliegt, ka tas nav tavs darba lauciņš. Labāk atsakies mierīgi un pieklājīgi, piedāvājot citus variantus, kā šo problēmu atrisināt.

(L)

(Visited 14 times, 1 visits today)
(Visited 14 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *