Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Septiņvietīgs Lexus RX ir gaidāms nākamgad

Lexus plāno reaģēt uz pircēju ieteikumiem un laist klajā septiņvietīgu RX krosovera modeli – tā liecina kompānijas iesniegtie patentu pieteikumi uz nosaukumiem RX350L un RX450L. Šī niša autoražotāja modeļu klāstā līdz šim bija brīva, taču skaidrs, ka tagad Lexus spēs veiksmīgāk konkurēt ar tādiem modeļiem, kā, piemēram, Volvo XC90, kas jau piedāvā septiņvietīgas versijas.

Sagaidāms, ka Lexus RX350L un RX450L debitēs šogad gaidāmajā Tokijas autošovā un jau nākamgad nonāks pārdošanā. Oficiāla apstiprinājuma no Lexus gan vēl nav, taču var pieļaut, ka tie nākamgad būs pieejami ne tikai ASV, kad ir būtisks Lexus RX noieta tirgus, bet arī Eiropā.

Patentu pieteikumi, saskaņā ar ziņām no avotiem Japānā, iesniegti arī par nosaukumiem UX200, UX250 un UX250h. Ņemot vērā Lexus tradīcijas modeļu nosaukumu veidošanā, tie apzīmē mazāka tilpuma motorus, kas, visticamāk būs gaidāmā Lexus UX kompaktā krosovera modifikāciju klāstā.

Saskaņā ar informāciju, kas izskanēja saistībā ar pērn Parīzes auto izstādē demonstrēto UX konceptauto, tas būs mazākais Lexus krosovers, kas modeļu sarakstā ierindosies zem NX un RX, aizvietojot CT hečbeku, kas ir šobrīd lētākais Lexus modelis.

(Visited 13 times, 1 visits today)
(Visited 13 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *