Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Sieviešu valstsvienība: 18 kandidātes startam Eiropas čempionātā

Latvijas Basketbola savienības Treneru komisija apstiprinājusi sieviešu valstsvienības kandidātes startam 2017. gada Eiropas sieviešu čempionāta finālturnīrā, kas no 16. līdz 25. jūnijam risināsies Čehijā.

Latvijas sieviešu valstsvienības galvenais treneris Mārtiņš Zībarts:

“Kandidātu sarakstā ir 18 basketbolistes, no kurām desmit jau iepriekš spēlējušas Eiropa čempionātu finālturnīros. Ir gan pieredze, gan talantīgas jaunās.

Starp kandidātēm centra spēlētāju postenī ir divas potenciālas debitantes. Anna Dreimane (20) pēdējos gados spēlējusi Latvijas jaunatnes izlasēs, bet šosezon debitēja ASV studentu basketbolā. Līga Vente (26) savulaik absolvējusi Rīgas 47.vidusskolu un spēlējusi Latvijas Universitātes komandā, pēc tam studējusi ASV, un šosezon spēlē Itālijas otrajā līgā.

Vairākām spēlētājām ir mikrotraumas, bet, ceru, visas būs gatavas trenēties un spēlēt.

No spēlētājām, kuras vēlējos iesaistīt izlases darbā, šoreiz nebūs Zentas Meļņikas un Sabīnes Niedolas. Zenta izlēmusi šovasar izlasē nespēlēt ģimenes apstākļu dēļ, Sabīnei līgums ar klubu Vācijā paredz darbu vasarā, turklāt sezonas otro pusi viņa spēlē ar savainojumu, kas tagad jāizārstē. Abas lūdz cienīt viņu lēmumu un cer, ka būs vēl iespēja spēlēt valstsvienībā.

Pirmais treniņš paredzēts 8. maijā, bet visas kandidātes ierindā būs uz pirmajām pārbaudes spēlēm ar Ukrainas izlasi. “

(L)

(Visited 26 times, 1 visits today)
(Visited 26 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *