Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Siltums pieslēgts 26% Rīgas ēku

10.oktobra, rītā siltums ir pieslēgts 26% Rīgas ēku, intervijā LTV „Rīta Panorāma” sacīja AS „Rīgas siltuma” pārstāve Linda Rence.

Viņa sacīja, ka 26% klientu nozīmē 1987 ēkas, no kurām 975 ir dzīvojamās mājas. Pārējās ir biroji, ārstniecības iestādes un izglītības iestādes.

Rence paskaidroja, lai pieslēgtu siltumu, no katras mājas ir nepieciešams vairāk nekā 50% liels iedzīvotāju pieprasījums. Proti, ir iedzīvotāji, kuri siltumu prasa jau oktobra sākumā, bet ir arī tādi, kas siltumu vēlas decembrī, kad jau ir lielāks sals.

«Rīgas namu pārvaldnieks» apkuri lielākajā daļā namu sola līdz pirmdienas vakaram

Lai gan citos rudeņos uzņēmums «Rīgas namu pārvaldnieks» apkuri lielākajai daļai apsaimniekoto namu pieslēdzis ap 13. oktobri, šogad tas notiek pāris dienu agrāk – mājās bez parādiem radiatori silti kļuva jau piektdien. «Rīgas siltumam» klienti par apkuri ir parādā ap diviem miljoniem eiro, un «Rīgas namu pārvaldnieks» savām mājām līdz svētdienai bija piedāvājis parādus segt bez kavējuma procentiem. Kopumā Rīgas pašvaldības namu apsaimniekošanas uzņēmums apkalpo ap 170 tūkstošus klientu un pārvalda ap 4300 dzīvojamo māju, tādēļ visos mājokļos siltums tiek solīts līdz pirmdienas vakaram, apliecināja «Rīgas namu pārvaldnieka» pārstāve Santa Vaļuma.

(Visited 20 times, 1 visits today)
(Visited 20 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *