Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Skarbi padomi veiksmīgām attiecībām ar vīru

Attiecības ar sevi jānokārto vispirms, un tikai tad var ķerties pie komunikācijas ar citiem.

Kad iekšēji viss būs klusi, mierīgi un labi, tad varēs palūgt palīdzību viegli, pateikt labu vārdu – viegli, palaist makšķerēt – arī bez problēmām. Bet, ja tu noteikti zini, ka tev tā būtu katastrofa, ka uzticēties viņam, cienīt viņu, būt uzticīgai viņam ne tikai ar ķermeni, bet arī ar prātu, pieņemt viņu, atstāt viņam personīgo telpu un laiku – to visu tu nespēj, tas jau ir nopietns signāls.

Signāls tam, ka jāpārstāj domāt par viņu, censties viņu mainīt, meklēt burvju podziņu viņā, kas izpildīs visas tavas vēlēšanās. Tā var attiecības sagraut, turklāt vēl ar garantiju.

Maini akcentus no uzmanības veltīšanas vīram vai vīrietim uz sevi. Ja nevari apprecēties, vēl jo vairāk beidz domāt par vīriešiem un to, kā viņus iegūt. Sāc domāt pati par sevi.

Tavai prioritātei jābūt nevis “glābt laulību” un “uzlabot attiecības ar viņu” un pat ne “apprecēties”. Lai tavs mērķis būtu kļūt interesantai pašai sev.

Iepazīsti sevi labāk. Uzsāc, ja gribi, romānu pati ar sevi. Nomierini iekšējo haosu un trauksmi. Atrodi visu sev vajadzīgo – mīlestību, uzmanību, interesi, stimulu – pati sevī. Un tad mainīsies arī attiecības.

Tas ir kaut kas līdzīgs dārzeņu audzēšanai. Vispirms jāsagatavo augsne, un, kad tā gatava, sēkliņas pietiek tajā iekaisīt, pieliekot pavisam minimālas pūles.

Bet, ja ar augsni nenoņemsies, bet uzreiz metīsies sēt, tad, pat pēc tam pieliekot daudz pūļu, ražas var nemaz nebūt. Tu tikai velti iztērē laiku, spēkus, iegūsti negatīvu pieredzi un zaudē ticību.

Ar attiecībām ir tieši tāpat. Var piekraut pilnu somu ar manipulatīvām metodēm attiecībās ar vīriešiem, iemācīties spaidīt dažādas podziņas, lai iegūtu vēlamo, bet kāda no tā jēga ilgtermiņa perspektīvā, ja tu pati esi smagi slima? Tu kļūsi par pērtiķi ar granātu rokās, kas ar savu “praksi” var sakropļot tos, kas līdzās. Un par nekādu laimi, protams, nevar būt pat runas, pat ja no malas jūsu ģimene izskatīsies teju ideāla.

Tāpēc neaiztiec vīriešus tik ilgi, kamēr nebūsi mierā ar sevi. Nebūs harmonisku attiecību, kamēr nebūs harmonijas tevī pašā. Pietiek censties mainīt citus cilvēkus un attiecības ar viņiem. Nomierinies pati, kļūsti pašpietiekama. Un apkārt arī viss kļūs mierīgs.

Tici, sevis izzināšana un attīstība ir bezgalīgs un aizraujošs process. Un, ja tam pievērsīsies, vairs nespēsi apstāties – pašai ar sevi kļūs arvien interesantāk. Un, jo interesantāk tev pašai, jo spēcīgāk tas piesaistīs arī citus – vīriešus, draudzenes, bērnus, kolēģus, priekšniecību.
Viss sākas no iekšienes. No mums pašām.

(L)

(Visited 7 times, 1 visits today)
(Visited 7 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *