Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

“Škoda” atklāj krosovera “Kodiaq” salona attēlus

Čehu autobūves kompānija “Škoda” publicējusi jaunā krosovera “Kodiaq” salona attēlus, ļaujot ielūkoties lācīša (Kadjakas jeb Aļaskas brūnais lācis) vēderā vēl pirms modeļa oficiālās pirmizrādes 1.septembrī. iAuto.lv

Tagad zinām, ka septiņvietīgā krosovera trešo sēdekļu rindu var regulēt garumā, bet nolaižot atzveltnes iegūstam bagāžas novietni ar līdzenu grīdu. Piecvietīgā versijā “Kodiaq” bagāžnieka apjoms ir 720 litri, nolaižot otrās sēdekļu rindas atzveltnes – 2065 litri.

“Kodiaq” aprīkojumā būs multimediju sistēma ar skārienjutīgu vadību, “Google” navigāciju, atsevišķa klimatkontrole aizmugures pasažieriem, bagāžnieka vāks ar elektropievadu un bezkontakta atvēršanas funkciju, “Head-up” displejs, kā pirmajam no “Škoda” modeļiem. Būs arī durvīs noglabāti lietussargi un speciāls „miega komplekts” aizmugures pasažieriem.

Vadītājam palīdzēs dažādas drošības un palīgsistēmas, tostarp “Area View” ar priekšā, aizmugurē un sānu spoguļos iemontētām video kamerām, kas visu tuvākajā automobiļa apkārtnē notiekošo pārraida uz centrālo monitoru. Pieejams arī piekabes asistents un automātiskā bremzēšanas sistēma, kas aktivizējas konstatējot šķērsli (piemēram, gājēju).

Motoru klāstu veidos 1,4 litru benzīna agregāts ar 125 un 150 ZS, 2,0 litru motors ar 180 ZS, kā arī divi dīzeļi ar 150 un 190 Zs. Par sadarbības partneri tiem varēs izvēlēties sešu pakāpju manuālo pārnesumkārbu vai sešu diapazonu DSG robotizēto divsajūgu transmisiju.

(Visited 25 times, 1 visits today)
(Visited 25 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *