Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

„Skype” ir laidis klajā programmatūru, kura veiks tulka funkciju

SkypeTranslateIntroduced_MCG

Saziņa starp dažādu valstu iedzīvotājiem ir kļuvusi vienkāršāka.  Uzņēmums “Skype” ir laidis klajā programmatūru, kura sarunas laikā veic tiešsaistes tulkojumu nepieciešamajā valodā, lai runātāji varētu saprast viens otru un starp tiem nerastos komunikācijas barjera.

„Skype Translator” ir vairāku gadu projekts, kuru realizējusi vairāki „Skype” un „Microsoft” speciālisti. Dotajā brīdi programma sinhronizēti tulko angļu un spāņu valodā runājošo lietotāju sarunas. Tuvākajā nākotne programma attīstīsies un būs pieejamas vēl citas valodas. Pagaidām „Skype Translator” ir pieejams,  izmantojot operētājsistēmas „Windows 8.1” un „Windows 10”. Medijs „TheVerge” vēstī, ka sistēma tika testēta ASV un Meksikas skolnieku un studentu vidū, kuri savā starpā sazinās dažādās valodās.

Starp citu, „Skype Translator” var ne tikai atpazīt valodu un veikt sinhronu tulkojumu, bet arī māca pareizu valodas lietojumu. Jo vairāk cilvēki izmantos programmu, jo zinošāki tie būs.

Nākotnē kompānija „Microsoft” plāno nodrošināt vairāk nekā 40 valodu tulkojumu.

 

 

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>