Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Slepkavība Sēlpils pagastā: Bērnības draugu paņem aprūpē, izkrāpj īpašumu un nogalina

Salas novada Sēlpils pagastā kāds vīrietis bērnības draudzības vārdā paņēmis aprūpē draugu, iespējams, izkrāpis no viņa vērtīgus īpašumus, pēc tam nogalinājis un apracis, otrdien vēsta laikraksts “Latvijas Avīze” (LA).

Valsts policija (VP) veic izmeklēšanu, sīkāk neko komentēt nevēlas, raksta laikraksts, norādot, ka šī ir viena no trim mantkārīgos nolūkos pastrādātām slepkavībām, kam gada sākumā sabiedrības uzmanību pievērsa arī Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Novembra sākumā novada sociālā dienesta darbiniece Valda Kravale datubāzē pamanījusi, ka aprūpes līgums starp Edvīnu un Pauļuku dzēsts. Edvīns atbildējis, ka Pauļuku savākuši radi. Vēlāk no Mārupes saņemta atbilde, ka Pauļuks deklarētajā dzīvesvietā nav manīts, tāpēc policija 16. decembrī izsludinājusi Pauļuka meklēšanu.

Kā raksta LA, 2. janvārī aptuveni 300 metrus no Edvīna mājām, mežā ieraktu zemē, policisti ar suņiem atrada Pauļuka līķi, bet pēc divām dienām Edvīnu aizdomās par slepkavību tiesa apcietināja.

Kā atzīmē laikraksts, pirms nāves Pauļuks veicis vairākus darījumus. 2014. gada 22. decembrī Pauļuks noslēdzis uztura līgumu ar Edvīnu, kura īpašumā līdz ar to nonācis 2,1 hektāru zemes Mārupes novadā, ko savulaik Pauļuks saņēmis dāvinājumā no mātes. 2016. gada 7. oktobrī uztura līgums atcelts un Pauļuks atkal kļuvis par īpašnieku zemei, taču jau pēc 11 dienām pārdevis 2/3 īpašuma par 14 000 eiro un pēc dienas – arī atlikušo īpašuma daļu par 6900 eiro. Kamēr īpašums atradies Edvīna rīcībā, tas bija ieķīlāts. Arī ar otru savu īpašumu – pusi no 0,3 ha zemes, ēkas un desmit palīgceltnēm –, ko Pauļuks mantojis no mātes, viņš veicis šurpu turpu darbības ar Edvīnu, līdz 2016. gada 13. jūlijā pārdevis to par 35 000 eiro.

(L)

(Visited 24 times, 1 visits today)
(Visited 24 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *