Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Tele2 ar 4G ekspedīciju Latvijā izmēģina pirmo auto, kurš pārvietojas interneta ātrumā

Mobilo sakaru operators “Tele2” sadarbībā ar inženieriem no inovāciju centra “LinkMenu Fabrikas” Viļņas Ģedimina Tehniskajā universitātē (VĢTU) radījis unikālu automobiļa vadības sistēmu, kas ļauj pārvietoties ar konkrētajā vietā pieejamo 4G mobilā interneta lejupielādes ātrumu – megabiti sekundē tiek pārvērsti kilometros stundā. Šis ir pasaulē pirmais un, iespējams, arī vienīgais šāda veida automobilis, kura ātrumu nosaka internets, nevis autovadītājs.

“Mobilais internets ikvienam palīdz būt apritē un lietas kursā par visu. Ik dienu mērķtiecīgi attīstām tīkla infrastruktūru, lai pēc iespējas vairāk iedzīvotāju Latvijā būtu pieejams ātrs un kvalitatīvs internets. Un priecājos, ka tam ir rezultāts – mūsu klienti var lietot ātrāko mobilo internetu Latvijā, jo tieši “Tele2” pēc SPRK mērījumiem nodrošina vidēji lielāko mobilā interneta lejupielādes ātrumu Latvijā,” uzsver Valdis Vancovičs, “Tele2” valdes priekšsēdētājs.

Lai pārliecinātos par 4G tīkla pieejamību, “Tele2” izaicināja “KaralisTE” vadītājus Martu Selecku un Gustavu Terzenu kopā ar “Tele2” Radiotīkla plānošanas vadītāju Arti Apini piedalīties “4G Ekspedīcijā”. Tā devās ceļā ar 4G auto, divās dienās šķērsojot Latviju no Dagdas līdz Jūrkalnei.

(L)

(Visited 10 times, 1 visits today)
(Visited 10 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *