Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Terorisma draudi Latvijā saglabājas zemi

Pēc teroristu pašnāvnieku uzbrukuma Stambulā terorisma līmenis Latvijā joprojām saglabājas zems, informēja Drošības policija.

Terorakti Turcijā kārtējo reizi apliecina nozīmīgos draudus, ko starptautiskajai drošībai rada terorisms. Šie terora akti arī vēlreiz atgādina par teroristu vēlmi un spējām organizēt uzbrukumus cilvēku masveida pulcēšanās objektiem, izmantojot dažādus  ieročus un uzbrukuma metodes, norāda Drošības policija (DP).

Neraugoties uz pieaugošajiem draudiem, ko starptautiskajai drošībai rada teroristi, Latvijā terorisma draudu līmenis joprojām saglabājas zems. Šobrīd nav konstatētas indikācijas, kas norādītu uz terorisma draudu pieaugumu mūsu valstī, informēja DP.

Vienlaikus Drošības policija kā pretterorisma pasākumus koordinējošā iestāde valstī cieši sadarbojas ar ārvalstu partneru dienestiem un analizē aktuālās starptautiskā terorisma tendences, lai koordinētu savlaicīgu nepieciešamo pretterorisma pasākumu ieviešanu arī Latvijā.

Jau vēstīts, ka otrdienas, 28.jūnija, vakarā Turcijas lielākajā  lidostā – Ataturka lidostā Stambulā  -notikusi apšaude un nogranduši sprādzieni, nogalinot vismaz 36 cilvēkus un ievainojot 147 cilvēkus.

Trešdien reisi Rīga-Stambula kavēsies aptuveni par divām stundām.

Līdzšinējā informācija liecina, ka teroraktos Stambulas lidostā Latvijas iedzīvotāji nav cietuši. Ārlietu ministrija stingri iesaka jebkuram, kas dodas uz Turciju, pirms ceļošanas iegādāties dzīvības un veselības apdrošināšanas polisi, kas paredz arī repatriāciju slimības vai nāves gadījumā, kā arī reģistrēties konsulārajā reģistrā.

(Visited 21 times, 1 visits today)
(Visited 21 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *