Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Tramps par iebraucējiem no musulmaņu valstīm: Aizliegumam iebraukt ASV nav saistības ar reliģiju

ASV prezidents Donalds Tramps, komentējot savu aizliegumu valstī iebraukt septiņu, galvenokārt, musulmaņu apdzīvotu valstu pilsoņiem, uzsvēra, ka tas nav uzskatāms par aizliegumu iebraukt musulmaņiem kā tādiem.

Rakstiskā paziņojumā Tramps norādīja, ka Amerika ir lepna imigrantu nācija un  turpinās izrādīt līdzjūtību tiem, kuri bēg no apspiestības, taču  darīs to, aizsargājot paši savus pilsoņus un robežu.

“Tas nav aizliegums iebraukt musulmaņiem, kā to nepatiesi ir ziņojuši mediji. Tam nav saistības ar reliģiju,” uzsvēra ASV prezidents. Viņš norādīja, ka rīkojums neskar vairāk nekā 40 musulmaņu valstis.

Jau ziņots, ka Tramps parakstīja rīkojumu, kas  paredz uz 90 dienām apturēt vīzu izsniegšanu cilvēkiem no Irākas, Irānas, Jemenas, Lībijas, Sīrijas, Somālijas un Sudānas. Savukārt ASV programma bēgļu izmitināšanai tiek apturēta vismaz uz 120 dienām, kamēr tiks pieņemti jauni stingri bēgļu pārbaudes noteikumi. Turklāt sīriešu bēgļu uzņemšana tiek apturēta uz nenoteiktu laiku vai līdz laikam, kad prezidents pats izlems, ka viņi vairs nerada draudus.

(Visited 19 times, 1 visits today)
(Visited 19 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *