Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Tramps pret savu gribu dodas pirmajā ārvalstu komandējumā

ASV prezidents Donalds Tramps piektdien dodas savā pirmajā ārvalstu ceļojumā, kura laikā apmeklēs Saūda Arābiju, Izraēlu, Beļģiju, Itāliju un Vatikānu. Viņš gan to nemaz nevēlas un pēdējās dienās par to žēlojies Baltā nama amatpersonām, raksta “New York Times”.
Valsts pirmais diplomāts esot paudis savu sašutumu arī kādam asistentam, norādot, ka viņa pirmajai ārvalstu vizītei vajadzētu būt divkārt īsākai. Neskaidru apstākļu dēļ no vizīšu plāniem izņemti jau vairāki pieturas punkti, kuri līdz šim līdzīgās vizītēs uzskatīti par obligātiem, piemēram, holokausta memoriāla apmeklējums Jeruzalemē.

Medijs norāda, ka viņa brauciens notiek visai saspringtā prezidentūras brīdī. No vienas puses šajā braucienā Trampam ir globālai auditorijai jādemonstrē, kā realitātē strādās viņa “Ameriku vispirms” politika, bet no otras – globālā auditorija ir vērojusi viņa haotisko prezidentūru, zinot, ka viņa teiktais var būt pretrunīgs un vēlāk skaidrots citādi.

Turklāt, lai gan ceļojums varētu dot nelielu svaigumu viņa politiskajās gaitās, divi skaļākie skandāli – FIB direktora atlaišana Trampa saišu ar Krieviju izmeklēšanas dēļ un slepenas informācijas nodošana Krievijas amatpersonām viņu nepārprotami pavadīs arī aiz valsts robežām.

(L)

(Visited 20 times, 1 visits today)
(Visited 20 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *