Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Ukraina ķērusies pie sankcijām pret Krievijas šokolādes fabriku

Pēc Ukrainas Drošības dienesta iesnieguma Ukrainas Ekonomiskās attīstības un tirdzniecības ministrija ir pielietojusi pret Krievijas Federācijas Kurskas pilsētā reģistrēto akciju sabiedrību “Конти-Рус” speciālu sankciju, proti, ārējās ekonomiskās darbības apstādināšanu uz laiku. Par to ziņo aģentūra UNIAN, atsaucoties uz Ukrainas Drošības dienesta preses centru.

Par pamatu sankcijas pielietošanai kalpo Ukrainas Drošības dienesta iepriekš ierosinātā pārbaude, pēc kuras rezultātiem Ukrainas valsts standartizācijas, metroloģijas, sertifikācijas un patērētāju tiesību aizsardzības centrs konstatēja Ukrainas likuma “Par pārtikas produktu drošību un kvalitāti” pārkāpumus kompānijas “Конти-Рус” konditorejas izstrādājumu importā no Krievijas.

Likums aizliedz importēt uz Ukrainu pārtikas produktus, kuri ir bīstami, nederīgi lietošanai, nepareizi marķēti vai neatbilst tehniskajam reglamentam vai sanitārajām normām.

“Конти-Рус” produkciju importē no Krievijas uz apvienību Konti, kas reģistrēta Ukrainas Doņeckas apgabala Konstantinovkas pilsētā, paskaidro UNIAN.

Pirmais Biznesa radio / Foto: UNIAN  (A)

(Visited 39 times, 1 visits today)
(Visited 39 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *