Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Viktors Lapčenoks svin 70.dzimšanas dienu!

Latviešu dziedātājs Viktors Lapčenoks šodien, 16.janvārī svin savu 70.dzimšanas dienu. Šodien, 16. janvārī, apaļu jubileju svin Viktors Lapčenoks – izcilajam Latvijas estrādes māksliniekam aprit 70.  Lapčenoks atklāj, kā jūtas savos 70 un kādas svinības ieplānojis.

“Jūs visi man vienmēr jautājat par to mūžīgās jaunības noslēpumu, bet es vakar paskatījos uz sevi televizorā un secināju, ka tik jauns jau nemaz vairs neizskatos! Jā, vecajos video, tur ir jauns puisis,” sarunā ar Skaties.lv pats par sevi labsirdīgi pasmejas Lapčenoks.

Vienīgais, ko viņš ievēro, un kas, iespējams, savā ziņā atbildīgs par mūziķa neizsīkstošo enerģiju – Lapčenoks jau vairāk kā 30 gadus nelieto alkoholu.

“Savulaik es biju izvēles priekšā – vai nu es vai nu alkohols. Izvēlējos pilnībā atteikties, nu jau būs pāri 30 gadiem kā vispār nelietoju,” atklāj mākslinieks. Viņš gan smejas, ka ”pacelt glāzīti” pašam uz saviem 70 tas neliedzot.
“Pacelt glāzi jau ir atļauts, nevajag dzert!” smejas mūziķis. Šovakar viņš ieplānojis nelielas svinības ģimenes lokā. “Ne tāpēc, ka napatiktu tas skaitlis 70 – vienkārši esmu atradis no ballēm.
Būs koncerti, pēc tiem jau būs vēl kāda pasēdēšana ar kolēģiem. Pa vairākām daļām sanāks tā svinēšana,” tā Lapčenoks.
Savā 70. dzimšanas dienas rītā Lapčenoks modies ar īpašu prieku, līksmojot par fantastiski skaisto dienu, kas uzaususi līdz ar viņa jubileju. “Pie mums, Garkalnē, ir šausmīgi smuki sasnidzis un spīd saulīte – šāda laiks man sagādā īpašu prieku,” par dabas dāvanu līksmo Lapčenoks.

(L)

(Visited 38 times, 1 visits today)
(Visited 38 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *