Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Vitol iegādājas 50% pasaulē lielākā asfalta tirgotāja

Viens no globāli nozīmīgākajiem energoresursu tirgotājiem Vitol Group(Vitol), kas arī ir AS Ventspils nafta lielākais akcionārs, paziņojis, ka iegādāsies 50% Sargeant Marine (Sargeant) – pasaulē lielākā asfalta tirdzniecības, uzglabāšanas un transportēšanas uzņēmuma.

Darījuma summa netiek atklāta.

Viens no Sargeant uzņēmējdarbības virzieniem ir starptautiskā tirdzniecība. Uzņēmums piegādā asfaltu klientiem visā pasaulē un diviem stratēģiski izvietotiem termināliem Nīderlandē un Rumānijā.

Paredzams, ka pēc darījuma noslēgšanas uzņēmums tirgos aptuveni 1,3 miljonus tonnu asfalta gadā. Uzņēmējdarbības centri atradīsies Floridā, Londonā un Singapūrā. Jaunā uzņēmuma rīcībā būs trīspadsmit specializētie kuģi, kas veidos pasaulē otro lielāko ISO asfalta konteineru floti. Tiks arī izmantota piekļuve Vitol asfalta ražotnēm visā pasaulē.

Komentējot darījumu, Sargeant vadītājs Daniels Seržants (Daniel Sargeant) sacīja: «Mēs priecājamies par iespēju apvienot spēkus ar Vitol. Mūsu jaunā partnerība ļaus klientiem arī turpmāk izmantot mūsu speciālistu zināšanas, turklāt viņi saņems papildu atbalstu no pasaulē vadošā enerģijas tirdzniecības uzņēmuma.»

Savukārt Vitol izpildkomitejas loceklis Kristofers Beiks (Christopher Bake) atzina: «Sargeant ir neapstrīdams līderis šajā jomā. Mūsu komanda, ko vada Niks Feis (Nick Fay), ļoti cer uz turpmāku sadarbību. Tādējādi tiks turpināta globāli strādājoša uzņēmuma attīstība.»

Plānots, ka darījums tiks noslēgts 2016.gada pirmajā ceturksnī. Līdz tam uzņēmums turpinās darboties bez izmaiņām.

 

Pirmais Biznesa radio pēc BNN (G)

(Visited 45 times, 1 visits today)
(Visited 45 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *