Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Volkswagen prezentē septiņvietīgu apvidus auto Tiguan Allspace

Jaunais Tiguan Allspace ir vēl ietilpīgāka pārdotākā Volkswagen apvidus auto Tiguan versija, kura Eiropas pirmizrāde notiks šonedēļ 87. Ženēvas Starptautiskajā autoizstādē. Jaunais Tiguan Allspace ir plašs ģimenes auto, kura standarta piecas sēdvietas var papildināt ar vēl divām. Tam ir par 109 mm garāka riteņu garenbāze un 215 mm papildu korpusa garums. Vairāk pasažieriem, vairāk bagāžai un vēl lielākai daudzveidībai.

Volkswagen modeļu klāstā Tiguan Allspace ierindojas starp iecienīto, “klasisko” Tiguan modeli un premium klases apvidus modeli Touareg. Ir vērts pieminēt, ka Tiguan Allspace bagāžas nodalījuma tilpums ir līdz 760 litriem, tādēļ tā ir ļoti pievilcīga izvēle tiem autovadītājiem un ģimenēm, kurām vietas trūkuma dēļ kādreiz nācās izvēlēties minivenu. Piepildot Tiguan Allspace no jumta līdz pat priekšējiem sēdekļiem, tā ietilpība ir iespaidīga — 1920 litri.

Tiguan Allspace, līdzīgi kā “klasiskajam” Tiguan, priekšējai daļai var izvēlēties on-road jeb pilsētas un off-road jeb bezceļu versiju. Off-road versiju var pasūtīt, izvēloties “bezceļa komplektu”, ko papildina īpaša dzinēja zemkorpusa aizsardzība līdz pat buferim, kas noderēs, dodoties izbraucienos ārpus pilsētas. “Bezceļa komplektā” automašīnas priekšpusē ir par septiņiem grādiem pacelts priekšējās pārkares leņķis.

Tiguan Allspace standarta komplektācijā ietilpst jumta reliņi, un kā papildu aprīkojumu ir iespējams izvēlēties arī 870 x 1364 mm lielu atveramo panorāmas jumtu. Turklāt auto jumtam ir ievērojami atšķirīgs dizains – plūdlīniju vietā pirmoreiz tiek izmantotas izteikti strukturālas līnijas. Tās sākas priekšpusē un gareniski caur jumtu stiepjas līdz pat aizmugurei.

(L)

(Visited 43 times, 1 visits today)
(Visited 43 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *