Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

VW nosaucis greznā ‘Arteon’ modeļa cenu

Kompānija “Volkswagen” (VW) nosaukusi pašlaik Ženēvā notiekošajā autoizstādē prezentētās četrdurvju kupejas “Arteon” cenu. Vācijā VW uzsācis pasūtinājumu pieņemšanu “Arteon” modelim un paziņojis, ka tas maksās no 32 tūkstošiem eiro.
Sākotnēji gan klienti varēs pasūtināt tikai jaudīgākās šī modeļa versijas. Par 49 325 eiro pircējs iegūst “VW Arteon” versijā ar divlitru benzīna dzinēju, kas attīsta 280 zirgspēku jaudu, sekvenciālo pārnesumkārbu un pilnpiedziņas sistēmu “4Motion”.

Otra “VW Arteon” modifikācija ir ar divlitru dīzeļdzinēju, kas attīsta 240 ZS, sekvenciālo pārnesumkārbu un pilnpiedziņu. Šādā versijā greznais VW maksā no 51 600 eiro.

Interesanti, ka šāda cena Vācijā ir praktiski tāda pati kā BMW 4. sērijas “Gran Coupe” versijā “430i xDrive” vai “430d xDrive”, kas arī ir ar pilnpiedziņu, automātisko pārnesumkārbu, bet jau trīslitru sešcilindru dzinēju.

Pavisam drīz klienti varēs iegādāties arī lētākas “VW Arteon” versijas – bāzes versijā tas būs aprīkots ar 150 zirgspēku jaudīgu 1,5 litru motoru un maksās no 32 tūkstošiem eiro. Tāpat automobilim būs pieejama sportiskā pakotne “R-Line”.

Jau rakstījām, ka “VW Arteon” izstrādāts uz jaunās, astotās paaudzes “Passat” modeļa bāzes un ir par 95 milimetriem garāks (4862 mm) nekā sedans, uz kā bāzes tas veidots.

Interjera dizains “Arteon” kupejai ir praktiski tāds pats kā “Passat” modelim. Vienīgā acīmredzamākā atšķirība ir citāds multimediju sistēmas ekrāns.

(L)

(Visited 31 times, 1 visits today)
(Visited 31 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *