Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Ziņas no Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras

Latvijas lielākās uzņēmēju organizācijas Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs. Tikko notika ikgadējā biedrības biedru kopsapulce, kur tika pasniegtas izcilības balvas eksportā. Krišjāņa Valdemāra balvu “Latvji brauciet jūriņā” saņēma programmatūru attīstītājs “Mikrotīkls”. Kopumā finālā bija izvirzīti trīs uzņēmumi, kuru 51% pamatkapitāla pieder Latvijas rezidentam un kurš ne mazāk kā piecas preces eksportē uz vismaz piecām pasaules valstīm. Tāpat eksporta preču vai pakalpojumu apjoms drīkstēja būt ne mazāks par 700 tūkstošiem eiro.

Savukārt “Sprīdīša” balvu, ko ik gadu pasniedzam jaunam un perspektīvam eksportētājam, šo gad saņēma ekoloģisko produktu ražotājs “Latekofood”, ko jau esam iemīļojuši ar “Rūdolfa” putrām. Arī šajā kategorijā bija izvirzīti trīs uzņēmumi, kuriem priekšnoteikums bija būt inovatīviem un ar lielu eksporta potenciālu. Kompānijai tirgū jādarbojas aptuveni piecus gadus, kā arī jānodrošina 50% eksporta pieaugumu darbības laikā vai arī tam ir jābūt 150 tūkstošu eiro apjomā no apgrozījuma.

Abas balvas Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera pasniedza jau septīto gadu pēc kārtas un esam patiesi lepni, ka iepriekšējie laureāti spēju vēl vairāk attīstīt savus uzņēmumus, palielinot eksportu un tādējādi arī stiprinot Latvijas tautsaimniecību.

Savukārt tos, kuri vēl tikai meklē sadarbības partnerus, aicinām izmantot iespēju un piedalīties Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras rīkotajās reģionālajās izstādēs. Jau 29. un 30.aprīlī gaidīsim ikvienu Jelgavā, kur notiks Zemgales Uzņēmēju dienas 2016. Iepazīsim vietējo novadu uzņēmumu paveikto, baudīsim interesantu kultūras un izklaides programmu, kā arī nogaršosim to, ko piedāvās degustācijas “Latvijas Labums” zīmē. Savukārt Vidzemes Uzņēmēju dienas notiks 20. un 21.maijā Valmierā, Kurzemes Uzņēmēju dienas notiks 27. un 28.maijā Liepājā, bet Rēzeknē tiksimies 23. un 24.septembrī Latgales Uzņēmēju dienās.

Lai visiem veiksmīgs un darbīgs pavasara sākums! Vairosim savu un Latvijas labumu kopā!

(Visited 293 times, 1 visits today)
(Visited 293 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *